menu

O nas

O nas

ITOdesign tworzy zespół doświadczonych specjalistów: architektów, projektantów wnętrz i wykonawców budowlanych. Od prawie 10 lat z powodzeniem projektujemy i budujemy domy, aranżujemy wnętrza oraz oddajemy je wykończone pod klucz - gotowe do zamieszkania. W naszym dorobku mamy już ponad 200 zrealizowanych projektów. Dzięki kreatywnym pomysłom i doświadczeniu w ich realizacji, budujemy dobre i autentyczne relacje z Klientami, oddając w ich ręce przytulne oraz funkcjonalne wnętrza.


Od projektu, przez doradztwo po realizację. Zajmujemy się wszystkimi etapami powstawania Twojego nowego mieszkania lub domu. W ramach zawartej umowy opracowujemy fotorealistyczne wizualizacje, dokładny kosztorys i udzielamy gwarancji na zrealizowane prace budowlane.


#itodesign DOMY. WNĘTRZA. REALIZACJE.


ENERGOOSZCZĘDNE DOMY

Realizujemy kameralne inwestycje budowlane na terenie całego kraju. Architekci ITOdesign tworzą przestrzenie, w których architektoniczne idee łączą się z zaawansowaną technologią. Korzystamy z ekologicznych materiałów i nowatorskich rozwiązań. Promujemy odnawialne źródła energii. ITOdesign poprowadzi Cię od projektu, przez wszelkie formalności pozwalające otrzymać pozwolenie na budowę, a następnie od fundamentów aż… po półkę na ulubione książki :)

REALIZACJE POD KLUCZ

Dzięki współpracy z ITOdesign zaoszczędzisz nie tylko czas, który możesz przeznaczyć na chwile z bliskimi, ale także pieniądze. Współpracujemy z producentami i dystrybutorami znanych i cenionych marek, dzięki czemu oferujemy szeroką gamę produktów wykończeniowych i korzystne ceny. Działamy kompleksowo, a to oznacza, że otrzymujesz usługę od projektu wnętrza, poprzez cały proces inwestycyjny, a skończywszy na odebraniu doskonale wykończonego własnego „M”.


PROJEKTY WNĘTRZ

Twoje pomysły na aranżacje wnętrz wzbogacimy o kreatywne i funkcjonalne rozwiązania dostosowując je do przewidzianego budżetu. Gwarantujemy, że zachowamy we wnętrzach Twoją osobowość. Już po przekroczeniu progu nikt nie będzie miał wątpliwości, że mieszkasz tu właśnie Ty.

SPRAWDZENI FACHOWCY

Zdajemy sobie sprawę, że remonty mieszkań potrafią przyprawić o dreszcze. Ale nie z ITOdesign! Pracują dla nas z najlepsi fachowcy w Trójmieście. Doświadczeni architekci, kreatywne projektantki, biegły kierownik budowy, dokładne i pracowite ekipy budowlane i remontowe. Zaufaj specjalistom z ITOdesign!


7 LAT NA RYNKU

KOMPLEKSOWO WYKONALIŚMY BLISKO200 PROJEKTÓW

SOLIDNA, PEWNA I WYJĄTKOWA FIRMARODZINNA

Zespół
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut ultrices vel ex vitae efficitur. Sed nec nisi neque. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla vel eros quam.

Nunc ultrices orci non quam pharetra ornare. Vivamus tempus, metus quis hendrerit viverra, erat sem iaculis sapien, pretium faucibus nisi justo vel velit. In at orci massa.
MARZENA LASKOWSKA-BUDDA, project architect

Marzena studiowała na wydziałach architektury Politechniki Białostockiej i Politechniki Gdańskiej. Wnętrzami zajmuje się od 13 lat. Najwięcej inspiracji czerpie z podróżowania, które jest jej wielką pasją. Mama dwójki nastolatków.

FILIP BUDDA, dyrektor inwestycyjny

Dyrektor inwestycyjny ITOdesign. Od 15 lat w branży budowlanej. Realizował duże inwestycje deweloperskie na terenie całego kraju. Jego największą pasją jest podróżowanie, czytanie książek i ... prowadzenie firmy.MACIEJ KNUTH, architekt

Maciek jest absolwentem Politechniki Gdańskiej wydziału Architektury i Urbanistyki, członkiem Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów. Wielbiciel architektury modernistycznej i sztuki współczesnej. Doświadczony praktyk z niezwykłymi pomysłami. Jego życiowym celem jest tworzenie projektów niebanalnych i niezwykłych.

ANNA BACHORSKA, kierownik budowy / kierownik projektu

Ania ukończyła Politechnikę Krakowską. Jest kierownikiem budowy z 10-letnim doświadczeniem w największych firmach deweloperskich w kraju. Do zakresu jej zadań należą m.in. koordynowanie procesu inwestycyjnego, analiza kosztów nakładczych, współpraca przy projektowaniu i nadzór nad robotami konstrukcyjno-budowlanymi. Prywatnie uwielbia wędrówki po górach i jazdę na rowerze.BEATA CHMARA, architekt wnętrz

Vincent van Gogh powiedział, że wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość. I tak właśnie dzięki zaangażowaniu, wiedzy i wyobraźni powstają przestrzenie projektowane przez Beatę. Łącząc ponadczasowe formy z nowoczesnym designem i wykorzystując przy tym technologie, kreuje wnętrza dedykowane dla nieprzeciętnych potrzeb. A jako że diabeł tkwi w szczegółach, całość jej projektów podkreślają naturalne materiały, których jest wielką fanką. Poza tym lubi szwedzkie kryminały, włoską kuchnię i żeglarstwo. 

MONIKA GALIŃSKA, architekt wnętrz

Monika jest niepoprawną optymistką, ale trzeźwo patrzy na świat. Nieokiełznana wyobraźnia pozwala jej tworzyć projekty ponadczasowe i oryginalne. Uwielbia naturalne kolory i relacje, jakie tworzą pomiędzy sobą. Jej mottem w pracy są słowa: "Nic co niepraktyczne nie może być piękne". I tę zasadę stara się wprowadzać do swoich projektów. Inspiracji poszukuje w naturze, człowieku, wszelkich formach sztuki i życiu codziennym. Uwielbia sport, muzykę i taniec.MARTA MERESIŃSKA, architekt wnętrz

Marta to projektantka wnętrz i właścicielka autorskiej pracowni Studio Niebyle. Mama dwójki dziewczynek. Poza pracą pasjonuje się tańcem i komponowaniem muzyki oraz podróżowaniem.

ANNA BOROWIEC, architekt wnętrz

Ania jest architektem wnętrz, absolwentką Wydziału Architektury Sopockiej Szkoły Wyższej. Projektuje wnętrza mieszkalne i opracowuje koncepcje zagospodarowania wnętrz komercyjnych. Jej motto to „Zrozumienie drugiego człowieka jest kluczem do pięknego wnętrza” i od tego zaczyna pracę z Klientem. Pragnie tworzyć wnętrza i meble które pobudzają wyobraźnię i inspirują. Kocha zwierzęta i francuskie kino. Fascynują ją nowinki ze świata kultury i designu.AGATA JACHIMOWICZ, architekt wnętrz

Agata wierzy, że człowiek i jego miejsce powinny tworzyć zgraną parę. Jest niepoprawną... perfekcjonistką. Każdy szczegół ma dla niej wagę sztabki złota. Nie wie kiedy jest po godzinach, bo praca jest wynikiem jej wielu pasji. Właścicielka Pracowni Decoretti.

JUSTYNA ZIMNICKA, architekt wnętrz

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (wzornictwo) )oraz Akademi Sztuki w Szczecinie (architektura wnętrz). Już jako dziecko wiedziała czym chce się zająć w przyszłości. W swoich projektach często odwołuje się do natury i inspiruje się sztuką Bauhaus’u. W wolnym czasie lubi gotować, czytać nowinki ze świata oraz uprawiać sporty takie jak snowboard, windsurfing czy wakeboard. AGNIESZKA BŁAŻEWICZ, specjalistka ds. marketingu i sprzedaży

Agnieszka od 9 lat pracuje w sektorze marketingu internetowego, a jeszcze dłużej zajmuje się organizacją eventów. Lubi proste rozwiązania, pracę w zespole i nowe wyzwania. Od lat angażuje się w działania trzeciego sektora. W ITOdesign dba o wizerunek firmy, odpowiada za sprzedaż i marketing. Kocha podróże i flamenco. Mama dwóch cudownych córek.

DOBRAWA JAROCKA-FRUKACZ, opiekun klienta

Dobrawa optymistycznie patrzy na świat, ale racjonalnie i szczegółowo realizuje zadania. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta z różnych branż. Odpowiada za kontakt z Inwestorami, jednocześnie  wspierając organizacyjnie i logistycznie działania zespołu.Prywatnie jej czas zajmuje rodzina, a chwile tylko dla siebie rezerwuje na sport, ciekawą książkę i spotknia z przyjaciółmi.

WOJCIECH PISAREWICZ, specjalista ds. obsługi inwestycji

Wojtek po długiej przygodzie w sektorze energetycznym zaczął eksplorację sektora logistyki. W ITOdesign koordynuje zamówienia realizowane przez firmę i odpowiada za relacje z dostawcami. Skrupulatny i optymistycznie nastawiony do otoczenia. Zagorzały pasjonat motoryzacji i nowych technologii.

HANNA ŻMUDA, opiekun inwestycji

Energiczna optymistka, której życiową pasją jest muzyka. Uwielbia modę, kocha zwierzęta. Szczególnie ceni niezależność, uczciwość, szczerość oraz poczucie humoru. W ITOdesign dba o organizację i logistykę prac wykończeniowych, będąc w stałym kontakcie z Inwestorami. 

LAURA KASS, obsługa finansów i biura

Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Konkretna i merytoryczna. Zawsze dążącą do wyznaczonego celu. Prywatnie dobry słuchacz z ogromną energią. Chętna do pomocy każdemu. Muzyka i taniec to jej pasja. Marzy aby zobaczyć cały świat :) Mama małej Michasi, żona perkusisty.

KAROLINA KONKEL, koordynator projektów budowlanych

Najmłodszy członek Naszego zespołu. Studiuje Zarządzanie Inżynierskie na Politechnice Gdańskiej. Uczy się i ukierunkowuje na przyszłą kierownik projektów. Uważa, że odkrywanie samej siebie i poszerzanie wiedzy znacząco ułatwia odnoszenie sukcesów w życiu zarodowym jak i prywatnym. W wolnych chwilach uwielbia wybrać się na siłownię, a następnie odprężyć przy dobrej książce.

KONTAKT

DZIAŁ INWESTYCYJNY
Filip Budda
Dyrektor inwestycyjny
filip@itodesign.pl
tel. 606 46 30 56
DZIAŁ WYKONAWCZY
Anna Bachorska
Kierownik projektów
anna.bachorska@itodesign.pl
tel. 690 612 612
SPRZEDAŻ I MARKETING
Agnieszka Błażewicz
Specjalistka ds. marketingu
agnieszka@itodesign.pl
tel. 516 512 505


ADRES:
C.H. Manhattan
Aleja Grunwaldzka 82, IV p.
80-244 Gdańsk-Wrzeszcz
Biuro czynne:
poniedziałek - piątek
9.00-17.00
.


TELEFON:
506 605 200


EMAIL:
biuro@itodesign.pl